top of page

Çerez Politikası

Belibuji Toka ve Aksesuar, şık ve trend saç tokaları, takılar ve aksesuarlarıyla tarzınızı tamamlayın. Kaliteli ürünlerimizle her anınızı özel kılın.

belibuji tek bir amaç göz önünde bulundurularak kurulmuştur: müşterilere adil, kazançlı ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak. Daha iyi bir hizmetin sadık müşteriler kazandıracağı bilinciyle bu değerleri işimizde uyguluyoruz. Aşağıdaki mağaza politikalarımıza göz atın ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Günümüz alışveriş pazarında dürüstlüğün en iyi politika olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimiz için en kapsamlı, adil ve şeffaf mağaza politikasını hazırladık. Ürün değişimi politikamıza, gönderim hizmetlerimize veya kişisel verilerin korunmasına ilişkin daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bölümlere göz atın.

Belibuji  olarak müşterilerimizin tekrar tekrar bizi tercih etmelerini sağlayacak, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşamalarını istiyoruz. Bu nedenle, mağaza politikalarımızın adil, açık ve şeffaf olması gerektiğine inanıyoruz. Aşağıda politika listemizi bulabilirsiniz. Aradığınız bilgileri bulamazsanız lütfen bize ulaşın.

bottom of page